Skočit na obsah

GenetrioGenetrio


Menu


TrioShop – elektronický obchod

Profesionální modulární internetový ebchod Genetrio TrioShop

Pořiďte si eShop právě od nás. Náš profesionální Genetrio TrioShop vybudovaný s použitím nejmodernějších webových technologií uspokojí i ty nejnáročnější klienty. Jedná se o modulární systém, který lze dle vašich potřeb dálé rozšiřovat další funkce. Samozřejmostí je navržení takového designového prostředí, které zaujme širokou veřejnost zákazníků.

Vždy plně vybavený TrioShop

Naším mottem je nabídka vždy co nejvíce vybaveného systému za co nejnižší cenu na trhu. Systém TrioShop , tedy odkupujete se všemi dostupnými moduly. Existují speciální moduly na přání, které po objednání behěm pár hodin implementujeme přímo na stávající systém. Jedná se především o modul - splátkový prodej CETELEM, platba kartou atd…

Volte svobodný hosting pro e-Shop

Jen minimum společností Vám umožní umístit jejich e-Shopu na Váš vlastní server nebo Vámi zvolený hosting. TrioShop Vás však nijak neomezuje, svůj e-Shop můžete provozovat na jakémkoliv serveru s PHP5 (+ GD2 knihovny a povolené filesystémové funkce), Cronem, MySQL a mailserverem.

Vždy originální e-shop

Díky možnostem implementace téměř jakéhokoliv designu nebude Váš e-Shop podobný žádnému již existujícímu. Design navrhujeme podle Vašich předchozích požadavků a představ, tak aby se líbil nejen Vám, ale zejména Vašim zákazníkům.

Stručný popis administrace TrioShopu

Administrace e-Shopu musí být rychlá, přehledná a intuitivně ovladatelná, v opačném případě nelze pohodlně spravovat Váš obchod. My toto víme a snažili jsme se pro to udělat maximum. Výsledkem jsou logicky rozdělené části administrace podle účelu (Objednávky, Katalog zboží, Zákaznící, Redakce, atd. ). Nemusíte se tedy bát, že se v ní ztratíte. Už po chvíli se všichni administrátoři pohybují zcela automaticky a nic je nezdržuje od efektivní práce.

Export a import dat

Možnost importovat či exportovat některá data je dnes nutností. TrioShop podporuje hromadný import zboží, emailů zpravodaje a exportovat objednávky můžete například pro software POHODA, adresy pro program Pošta 2002 a Money S3, dále pak emaily a slevové kupóny.

Moduly TrioShop

Pokud chcete znát seznam všech dostupných modulů TrioShop, prosím, kontaktujte nás.